Skip to content

co robimy
Jednym z podstawowych obszarów naszych zainteresowań jest muzyka, a w szczególności związana z nią
kultura winylowa.

Zorganizowaliśmy 2 wydarzenia RECORD STORE DAY WARSAW. RSD to doroczne święto niezależnych sklepów płyt winylowych i kultury winylowej, które odbywa się raz na rok, w tym samym dniu na całym świecie. Święta zorganizowane przez nas, były największymi tego typu w Polsce. Odbyły się w Muzeum Polin oraz w Małej Warszawie. Nasi goście mieli możliwość skorzystania z bogatego programu kulturalnego i posłuchania muzyki na żywo, granej tylko i wyłącznie z płyt winylowych.

Wszystkie informacje znajdziecie tu:

www.poprostukultura.pl

www.recordstoredaywarsaw.pl

https://www.facebook.com/rsdwarsaw/

Ważne jest dla nas również wsparcie, jakiego udzielamy inicjatywie pod nazwą WINYL MARKET – propagującej kulturę winylową i organizującej cyklicznie markety winylowe, w trakcie których można wziąć udział w różnorodnych aktywnościach kulturalnych.

Szczegółowe informacje znajdziecie tu: www.winylmarket.pl.

Strona dziecitworza.pl to miejsce poświęcone twórczym projektom dla dzieci i całych rodzin. Wspieramy ich aktywny udział w odbiorze i współtworzeniu kultury, w szczególności: rozwój czytelnictwa, artystyczną twórczość amatorską, wartości, jakie niesie ze sobą wielokulturowość, a także zachęcamy dzieci do współudziału w zmienianiu świata na lepsze.