Skip to content

Warszawskie bajki świata

termin: 05 października (sobota), godz. 15.00 Warszawskie bajki świata Biblioteka „Spokoteka”, ul. Kłobucka 14 Warsztat odbył się w ramach ursynowskiej Nocy […]

Opowieści naszych sąsiadów

termin: 17 października (czwartek), godz. 14.30 Opowieści naszych sąsiadów Szkoła Podstawowa nr. 246 im. Gabrieli Mistral, ul. Skorochód Majewskiego 17 […]

Jak powstaje bajka

termin: 24 października (czwartek), godz. 14.30 Jak powstaje bajka Szkoła Podstawowa nr. 246 im. Gabrieli Mistral, ul. Skorochód Majewskiego 17 […]

Warsztaty kreatywnego pisania

termin: 31 października (czwartek), godz. 14.30 Warsztaty kreatywnego pisania Szkoła Podstawowa nr. 246 im. Gabrieli Mistral, ul. Skorochód Majewskiego 17 […]

Dalekie kraje i ich kultury

termin: listopad 2019 Dalekie kraje i ich kultury. Międzykulturowa Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Praga Południe im. Zygmunta Jana Rumla, Biblioteka […]

Kim są uchodźcy?

termin: grudzień 2019 Kim są uchodźcy? Centrum Wielokulturowe, ul. Jagiellońska 54 Warsztaty dla dzieci w wieku 7 – 9 lat ze […]

Zróbmy sobie bajkę

termin: listopad i grudzień 2019 Zróbmy sobie bajkę Biblioteka Publiczna im. J. U. Niemcewicza w Dzielnicy Ursynów, Biblioteka dla Dzieci […]

ZAPRASZAMY WAS DO KORZYSTANIA Z MATERIAŁÓW STWORZONYCH W RAMACH PROJEKTU. WSZYSTKIE PUBLIKUJEMY NA WOLNEJ LICENCJI CREATIVE COMMONS. DOBREJ ZABAWY!

wasze prace

Mała Ania – Ola Ziernik

Pies Lucjan podróżuje po lesie – Dawid Walczak, Marcel Żanowski, Franek Wiśniewski

Pomarańczowa plamka – Jula Trzcińska

Psot Kot – Julianna Jachowicz

Rodzina Żartów – Daud Wachacki

Rumba i chomik – Lenka Konka

Śnieżny Bałwanek – Julia Gorzkowska, Wiktoria Urban, Hanna Rdzanek

Szalony Królik – Gabrysia Korycka

Wędrujące ZOO – Karol Baranowski

Zaginiona kraina Bubu – Karolina Wiśniewska, Anna Pysariuk

Lemurka i Pirat – Irmina Kadlewicz

Opowieść o kocie który przeszedł cały świat – Marysia Zarzycka.jpg

Pan Miś – Janek Drela, Antek Cieślak

4 psy, które podróżują – Anika Bucci – Pryczek, Natalia Kucharska, Wiktoria Utnicka, Hania Bądzyńska

Owoce i warzywa – Ola Dworak

Wyprawa do innego świata – Krzyś Szachnowski

Przygody Zosi i Julii – Zosia Zdanowska, Julia Stolarz

Ufoludki – Jaś Szachnowski

Rodzina Adamsów -Tymon Sieradzki

Kamień – Szymon Mayer, Wiktor Jeryszew

Niedźwiedź – Szymon Mayer, Wiktor Jeryszew

Ziemniak – Szymon Mayer, Wiktor Jeryszew

Zakochałeś się

Różowy jeżozwierz Bartek – Antoni Grzegorczyk, Adam Abed Alsalam

Karma Cameleon – Antek Dumała

Nasze warsztaty>>Warszawskie bajki świata

nasze scenarjusze